UC Wish List (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Private
pt: Privado

en: Subject
pt: Assunto

en: Remove
pt: Remover

en: Wishlist
pt: Lista de desejos

en: Wish lists
pt: Listas de desejos

en: Search
pt: Pesquisar

en: Message
pt: Mensagem

en: Search keywords
pt: Palavras chave de pesquisa

en: User
pt: Utilizador

en: Active
pt: Ativo

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Send
pt: Enviar

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Order
pt: Ordem

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Expiration date
pt: Data de validade

en: Expired
pt: Expirado

en: Your item(s) have been updated.
pt: Os seus produtos foram actualizados.

en: Product
pt: Produto

en: Products
pt: Produtos

en: Saved addresses
pt: Moradas guardadas

en: Shipping Address
pt: Endereço de Entrega

en: Expiry date
pt: Data de validade
