UC Wish List (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Private
ru: Приватный

en: Subject
ru: Тема

en: Remove
ru: Удалить

en: Wishlist
ru: Список желаний

en: Wish lists
ru: Списки пожеланий

en: Search
ru: Поиск

en: Message
ru: Сообщение

en: Search keywords
ru: Ключевые слова поиска

en: Total
ru: Итого

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: Recipients
ru: Получатели

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Send
ru: Отправить

en: Anonymous
ru: Гость

en: Order
ru: Порядок

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Expired
ru: Истекшие

en: Your item(s) have been updated.
ru: Ваши товары были обновлены.

en: Qty.
ru: Кол-во

en: Product
ru: Товар

en: Products
ru: Товары

en: Purchase
ru: Покупка

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Saved addresses
ru: Сохраненные адреса

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
ru: К сожалению, данный товар недоступен для покупки в данный момент.

en: Wanted
ru: Спрос

en: Expiry date
ru: Истечение срока
