UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: yes
af: ja

en: Log
af: Logboek

en: unknown
af: onbekend

en: None
af: Geen

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Amount
af: Hoeveelheid
