UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: yes
el: ναι

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: None
el: Κανένα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: no
el: όχι

en: Amount
el: Ποσό

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Both
el: Και τα δύο

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Payment methods
el: Τρόποι πληρωμής

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Card type
el: Τύπος κάρτας
