UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: yes
fi: kyllä

en: Log
fi: Loki

en: unknown
fi: tuntematon

en: None
fi: Ei mitään

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: no
fi: ei

en: Amount
fi: Määrä

en: Address
fi: Osoite

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Both
fi: Molemmat

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Screen
fi: Ruutu

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Payment methods
fi: Maksutavat

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: Order cancelled
fi: Tilaus peruttu
