UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: yes
he: סוגים

en: Log
he: יומן פעילות

en: unknown
he: אחר

en: None
he: ללא

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: no
he: לא

en: Amount
he: כמות

en: Address
he: כתובת

en: Both
he: שנייהם

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
