UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Transaction ID
id: ID Transaksi

en: yes
id: ya

en: None
id: Tiada

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: no
id: tidak

en: Amount
id: Jumlah

en: Address
id: Alamat

en: Both
id: Keduanya

en: Order complete
id: Pesanan sudah selesai

en: Payment methods
id: Metode Pembayaran

en: Credit card
id: Kartu kredit
