UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Transaction ID
it: ID transazione

en: yes
it: sì

en: unknown
it: sconosciuto

en: None
it: Nessuno

en: Amount
it: Importo

en: Address
it: Indirizzo

en: Both
it: Entrambi

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Payment methods
it: Metodi di pagamento

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Card type
it: Tipo carta
