UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: yes
ja: はい

en: Log
ja: ログ

en: None
ja: なし

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: no
ja: いいえ

en: Amount
ja: 量

en: Address
ja: 住所

en: Both
ja: 両方

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Payment methods
ja: 決済方法

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: CVV
ja: CVV番号

en: Card type
ja: カードタイプ
