UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: yes
nl: ja

en: unknown
nl: onbekend

en: None
nl: Geen

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: no
nl: nee

en: Amount
nl: Bedrag

en: Address
nl: Adres

en: Both
nl: Beide

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Screen
nl: Scherm

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: Credit card
nl: Creditcard

en: CVV
nl: CVC

en: Card type
nl: Kaarttype
