UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: yes
sk: áno

en: Log
sk: Záznam

en: unknown
sk: neznáme

en: None
sk: Žiadne

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: no
sk: nie

en: Amount
sk: Množstvo

en: Address
sk: Adresa

en: Both
sk: Oba

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Card type
sk: Typ karty
