UC Worldpay (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: yes
sv: ja

en: Log
sv: Logg

en: unknown
sv: okänd

en: None
sv: Ingen

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: no
sv: nej

en: Amount
sv: Belopp

en: Address
sv: Adress

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Both
sv: Båda

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Screen
sv: Skärm

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Card type
sv: Korttyp
