UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: yes
bg: да

en: Log
bg: Регистър

en: None
bg: Не

en: Timestamp
bg: Време

en: no
bg: не

en: Address
bg: Адрес

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
