UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: yes
cs: ano

en: None
cs: Žádné

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: no
cs: ne

en: Amount
cs: Částka

en: Address
cs: Adresa

en: Both
cs: Obojí

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Card type
cs: Typ karty
