UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: yes
da: ja

en: unknown
da: ukendt

en: None
da: Ingen

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: no
da: nej

en: Amount
da: Beløb

en: Address
da: Adresse

en: Both
da: Begge

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Payment methods
da: Betalingsmetoder

en: Credit card
da: Kreditkort

en: CVV
da: Kontrolcifre

en: Card type
da: Korttype
