UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: yes
eu: bai

en: Log
eu: Log-a

en: None
eu: Bat ere ez

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: no
eu: ez

en: Address
eu: Helbidea

en: Both
eu: Biak
