UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: yes
ku: بەڵێ

en: None
ku: هیچ

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: no
ku: نەخێر
