UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: yes
nn: ja

en: None
nn: Ingen

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: no
nn: nei

en: Address
nn: Adresse

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Credit card
nn: Kredittkort
