UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: yes
ro: da

en: Log
ro: Jurnal

en: unknown
ro: necunoscut

en: None
ro: Nimic

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: no
ro: nu

en: Amount
ro: Suma

en: Address
ro: Adresă

en: Both
ro: Ambele

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Payment methods
ro: Metode de plată

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Card type
ro: Tip de card
