UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: yes
ru: да

en: Log
ru: Журнал

en: unknown
ru: неизвестный

en: None
ru: Нет

en: Timestamp
ru: Время

en: no
ru: нет

en: Amount
ru: Сумма

en: Address
ru: Адрес

en: Both
ru: Оба

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Payment methods
ru: Методы оплаты

en: Enable test mode
ru: Включить тестовый режим

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Card type
ru: Тип карты
