UC Worldpay (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: yes
th: ตกลง

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: None
th: ไม่มี

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: no
th: ไม่

en: Address
th: ที่อยู่

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: Card type
th: ชนิดบัตร
