UC Worldpay (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: yes
gl: si

en: Log
gl: Rexistro

en: None
gl: Ningún

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: no
gl: non

en: Amount
gl: Cantidade

en: Address
gl: Enderezo

en: Both
gl: Ambos

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta
