UC Worldpay (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: yes
jv: ya

en: None
jv: Nihil

en: no
jv: ora

en: Both
jv: Karone
