UC Worldpay (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: None
km: គ្មាន

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: no
km: ទេ
