UC Worldpay (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: PayPal
ml: പേപാൽ

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: Log
ml: ലോഗ്

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്
