UC Worldpay (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: PayPal
mr: पे पल

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: yes
mr: हो

en: unknown
mr: अज्ञात

en: None
mr: काहीच नाही

en: Address
mr: पत्ता

en: Postcode
mr: पोस्टकोड
