UC Worldpay (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: delete
cs: smazat

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby
