UC Worldpay (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: delete
da: slet

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Machine name
da: Internt navn

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode
