UC Worldpay (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: delete
de: Löschen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Default
de: Standard

en: Machine name
de: Systemname

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode
