UC Worldpay (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής
