UC Worldpay (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: delete
es: eliminar

en: edit
es: editar

en: Default
es: Por defecto

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Payment method title
es: Título del método de pago
