UC Worldpay (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: delete
fi: poista

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko
