UC Worldpay (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: edit
fr: modifier

en: Default
fr: Par défaut

en: Machine name
fr: Nom système

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement
