UC Worldpay (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Payment method title
gl: Título do método de pago
