UC Worldpay (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: delete
it: elimina

en: edit
it: modifica

en: Default
it: Predefinito

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento
