UC Worldpay (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: delete
ja: 削除

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル
