UC Worldpay (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Delete payment method
nl: Betaalmethode verwijderen
