UC Worldpay (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Por defeito

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento
