UC Worldpay (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: delete
ro: șterge

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată
