UC Worldpay (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: delete
ru: удалить

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты
