UC Worldpay (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby
