UC Worldpay (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: delete
sv: radera

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod
