UC Worldpay (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: delete
vi: xoá

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán
