UC Worldpay (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: PayPal
ar: باي بال

en: yes
ar: نعم

en: List
ar: لائحة

en: Log
ar: السجل

en: unknown
ar: مجهول

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: no
ar: لا

en: Amount
ar: المبلغ

en: Address
ar: العنوان

en: Both
ar: جميعهم

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
