UC Worldpay (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།
