UC Worldpay (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: yes
gu: હા

en: List
gu: સૂચિ

en: Log
gu: નોંધણી

en: None
gu: એકે નહિ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Both
gu: બંને
