UC Worldpay (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: None
hy: Ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: no
hy: ոչ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
