UC Worldpay (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: yes
is: já

en: List
is: Listi

en: Log
is: Kerfisskrá

en: unknown
is: óþekkt

en: None
is: Engin

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: no
is: nei

en: Amount
is: Upphæð

en: Address
is: Heimilisfang

en: Both
is: Bæði

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Card type
is: Kortategund
