UC Worldpay (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Log
ka: ჟურნალი

en: None
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: no
ka: არა

en: Both
ka: ორივე
