UC Worldpay (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Address
my: လိပ်စာ
